قوانین و مقررات سایت

سایت آی آر فود مفتخراست با راه اندازی ورژن جدید سایت خود خدمات بهتر و منظم تری را به شهروندان ایرانی ارائه نماید
به لحاظ حفظ انسجام کاربری سايت و راحتي کاربران قوانينی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. اين قوانين به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به بخش "قوانين سايت" در صفحه اصلی مراجعه کنید

 

 

سایت irfood.ir تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر(رستوران و مشتری) مورد نظر خواهد شد

 

استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد .

 

هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است .

 

هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، رستوران مختار است سفارش شما را لغو نماید .

 

این سایت نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و رستوران‌های فروش غذا در سراسر ایران است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا، قیمت غذا و نحوه ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت غذا بر عهده‌ی رستوران مورد نظر می‌باشد و هرگونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه ی ارسال غذا به مدیریت مربوطه منتقل خواهد شد

 

هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده برای شما فرستاده می‌شود.در صورت دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش لطفا توسط پشتیبانی انلاین با مسئولین پشتیبانی در ارتباط باشید .

 

زمانی که یک سفارش ثبت می‌شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش خود ثبت نمایید به صورت انلاین با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید .

 

زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از رستوران این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد .

 

افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می‌نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت به کارت بانکی شما مسترد خواهد شد .

 

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد .

 

تمامی سفارشات اینترنتی غذا در سایت (irfood.ir) آرشیو می‌شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود .

 

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هرگونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه‌ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود .

 

سایت (irfood.ir) امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد .

 

در سایت (irfood.ir) تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس‌ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می‌باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش‌های سایت ، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود .

 

همه متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای HTML جز اموال سامانه به حساب می‌آیند و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت سایت ممنوع می‌باشد و پیگرد قانونی در پی دارد .

 

irfood.ir این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا پیگیری‌های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق ایمیل support@irfood.ir مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند .

 

irfood.ir این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید .

 

مسئولیت محتوای پروفایل و منوی غذای رستوران‌ها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می‌کنند بر عهده‌ی مدیر رستوران می‌باشد و سامانه (irfood.ir) هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفادهها و آسیب‌های احتمالی آن بر عهده نمی‌گیرد .

 

مدیریت هر رستوران می‌تواند شرایط و قوانین مخصوص به خود را در صفحه‌ی مخصوص به رستوران را به اطلاع عموم برساند. مشاهده اطلاعات و سنجش قوانین رستوران‌ها بر عهده‌ی کاربر، بازدیدکننده و مشتری می‌باشد و سایت (irfood.ir) مسئولیتی در قبال آن ندارد. همه‌ی قوانین تا زمانی که در سایت (irfood.ir) نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید .

 

مقصود از واژه ی رستوران می‌تواند آشپزخانه‌های طبخ غذا و یا هر مرکز مجاز تولید غذا باشد .

 

در بخش نظر دهی در مورد رستوران‌ها، طرح شکایات کاربران و همچنین اظهار نظر در مورد وب سایت امکانپذیر نمی‌باشد و لذا خواهشمندیم نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را هر کدام از مسیر مربوط به آن و در بخش مختص به آن مطرح فرمایید .

 

در سایت امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی‌باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد .

 

از نوشتن نامه‌هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال‌هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد .

 

در صورت مشاهده هرگونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بي احترامي به كاربران ديگر، مديران رستوران ها و مسئولان سايت، به کاربر خاطی اخطار داده می‌شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد .

 

با توجه به نوع کاربري سايت ماليات هر غذا در رستوران‌هاي مختلف متفاوت و بر اساس منوي رستوران اعلام مي‌شود .

 

با توجه به نوع کاربري سايت قيمت هر غذا در رستوران‌هاي مختلف متفاوت و بر اساس منوي رستوران اعلام مي‌شود .

 

با توجه به اینکه قیمت غذای هر رستوران بر اساس منوی روز آن رستوران اعلام شده امکان تغییر قیمت توسط رستوراندار بر اساس سیاست آن رستوراندار وجود دارد فلذا هنگام خرید به قیمت آن توجه نمایید .

 

امیدست با به کارگيري این قوانين و دستورالعمل‌هايي که در آينده به آن‌ها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید .

 
سایت آی آر فود ساعات خوشی را برای شما آرزو دارد