پکیج های طراحی سایت

پس از 2 سال حضور در کنار شما به عنوان سایت سفارش اینترنتی غذا بر آن شدیم تا با ارائه خدمتی جدید گامی دیگر در فضای مجازی برای شما برداریم.

از این رو با کمک تیم برنامه نویسی قوی و خوش ذوق که اکنون تمامی خواسته های شما را به عنوان یک رستوران میداند، پکیج های سایت را با هزینه کاملا متفاوت و به صرفه برای شما اماده نمودیم.

شما در با انتخاب یکی از این پکیج ها میتوانید سایت رستوران خود را با نام خود در کمتر از 20 روز راه اندازی کرده و به مشتریان خود معرفی نمایید.

مزایای این پکیج ها نسبت به دیگران:

  1. قیمت بسیار مناسب در مقایسه با طرح و گرافیگ بکار رفته نسبت به رقبا

  2. راه اندازی بسیار سریع (در کمتر از 20 روز)

  3. راه اندازی سفارش انلاین در سایت شما با زیر ساخت سایت irfood.ir 

  4. پشتیبانی قوی تیم آی آر فود در به روز نگه داشتن قیمت منو و اطلاعات سایت شما

  5. ایجاد راهکار های قوی در تبلیغات سایت شما در فضای اینترنت و گوگل جهت افزایش مشتری

چرا طراحی سایت خود را به ما می‌سپارید؟

ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود. توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی و بی کیفیت در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت بخشی از اعتبار شما در فضای مجازی بوده و کیفیت و کارایی آن سهم بخصوصی در جذب و رضایت مشتریان شما دارد.و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.

 

لطفا جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شماره 66090396 021 تماس حاصل فرمایید

 

نمونه سایتهای طراحی شده توسط تیم فنی ما

رستوران VIP (پیتزا و گریل)

مجموعه فست فود بیست تیک

کافه رستوران سپیدگاه